Eva Bakker  Sport op Maat / selectie ehlbakker@hotmail.com 06-15609112
Edgar de Wit selectie / springgroep e.de.wit@tudelft.nl 06-45371225
Jan Blonk selectie jblonk1960@kpnmail.nl  
Irene Mouthaan selectie irenem@hotmail.nl 06-29254670
Anouk van Minnen assistent selectie anoukvanminnen@hotmail.nl 0184-633118
Yolande Mouthaan ouder/kind gym en kleuters yolandem@hotmail.nl 06-19998657
Ilona van Reede meisjes gym groep 3 t/m 6 peter.vanreede@hetnet.nl 0183–602706
Irene Mouthaan junior meisjes turnen irenem@hotmail.nl 06-29254670
Stephanie Gaal / streetdance Stephh@hotmail.nl 06-40996010
Iris Mol
Ilse v.d Ham bodyfit 50+ / heren ilsevanderham99@gmail.com 0184-662836
Stephanie Gaal aerobics a.l. Stephh@hotmail.nl 06-40996010
Rick Hoogerwaard freerunning Rick-1111@live.nl 06-58987830
Minte de Moel freerunning minte2010@live.nl 06-41042558
Troy Coenraats freerunning troytheboss45@gmail.com 06-37562272
Jackie Middelkoop assistent jackielovescarmen@hotmail.com 0184-662478
Roxan Broer assistent     
Tamara van Luik assistent     
Alissa van Luik assistent    
Anouk Luiken assistent    

Mede mogelijk gemaakt door: